deník

Every day, every night.. I wanna see you baby, stayin' by my side..

3. září 2009 v 20:05 | zannyCore_™
Bryy večeer=)
..fakt mě mrzí že sem nenapsala dřív.. že už na vás nemam tolko času jak o prazkach.. ale to víte, začla škola.. a ještě ke všemu lbst dalo všem VIP zadáčo tak se toho musí využít:))
A k Aff's .. nemažte mě!! Za tu dobu sem si vás oblíbila straššně moc! A nechcu o vás přijit kvůli svy lenivosti..:**
TEndle tyden byl.. pohodovej až na to vstávání://
Ve škole je strašná nuda, nikdo tam není.. prostě samý malý haranti:O ..chci je posunout o rok zpátky! Všecky ty namyšlený, nadržený a protivný devítky z loňska:(( no newaa..
Příští týden to začne všechno naplno.. už žádný ohledy na dva měsíce volna.. žádný ohledy na zapomínání pomůcek XD ..
A o víkendu napíšu :)) přidám FOTKY!! :DD Klidně i po tomdle článku estli to stihnu;D ..
A loučim se.. blog nepozastavuju! V žádným případě!!
Miluju váss!! =*

If I can't dance!!

30. srpna 2009 v 20:31 | zannyCore_™
PEACE^^ ...
batoh sem koupila:P ..krásnej! VOLCOM -> ..HERE.. WOw_ miluju hoo! Ve Snowbitch v OvaCITY<3 .. a ti prodavači.. samej tunelář.. a já na sebe byla pyšná že sem jedna z nich XDD ..
Nic se nedějee..
Nic..
...fakt nic!
VŮBEC NIC!!
:DD ..byla sem wenku.. koupily sme kýbl popcornu :D ..už ho nechci ani vidět!=DD
Pozítří school<3 ..no.. bez komentáře!!
A héjj.. včera sem se podruhý divala na St. Trinian's [Holky z naší školky] ..nejlepší fillm! Hodim sem z něho písničky.. :))
..a mám kapku zmatek :( :// Néwim.. jako zamilovaná sem.. ale hodně se mi líbí jiný.. asi to je tím že víc jak měsíc o něm nic nevim.. a ten druhej mi píše "jak sem krásná" že "vypadám jak princezna co má styl" ..není to krásný? Áaach.. a je fajn..a pravý JEHO pravý opak.. :O
Musim si to vyřešit.. a jinak.. až začne škola.. asi tu toho moc nebude:( To víte, bude to pro mě důležitej ročník a ja nechci zmrvit výzo jak posledně;D ..:D:D
..dobrou_=P

AGAIN AGAIN and AGAIN!!

28. srpna 2009 v 14:39 | zannyCore_™
MÁte
mě tu! XD ..sem jenom jenom vaše!!o_O
Z úterka na středu sem spala u Žemle.. ;D Byly sme zas pohromadě..naše stará nezničitelná čtverka! Fájjně bylo.. spát sme šly v 6:16 ..Aww.. ://
Tééda.. ve středu sem pak řišla domů a šla ven..:D:D PŘišla sem před šestou a o půl devátý padla únavou..
Čtvrtek.. šla sem ke kadeřnici.. XDD (zas?!O_o) a nechala si připlíst fijalový pramínky:D SEXYY!!:P´A pak šla na louku.. Hookahřily sme:)) ..
A today jedu do OvaCity koupit batoh do školy..:OO school.. blíží se!!
ROZTAHOVÁK!! LIDI! Nezachápete! PŘIŠEL! ..a už ho mám protáhlej!.. ale máti má problém s mým uchem.. že prej to mám zatáhnout.. NE! NECHCI! NEMŮŽU! Nejsem to já bez něho chápete?:( Už jednou sem to "částečně" zatáhla a prostě byla sem.. tuctová.. jako každej druhej! ASpoň něco mě dělá zvláštní a můžu patřit do skupiny tunelářů!:).. Budu si za nim stát!!
Ták widíte že sem byla fuckt vytížená a čas na psaní se nenašel_;D
zannyCORE_

SEXY, not trashy!!

24. srpna 2009 v 20:49 | zannyCore_™
ALoha
:P
héjj.. vlasy dopadly doost dobře! Rozloučila sem se s blond.. teda s tou žlutou XD ..a mám je ořiškově hnědý.. i když.. pár jedinců tomu říká "zrz" ..VŮBEC!:D:D KRásný to je! A konečně můžu vyjít na ulici!! *Yahoo*
ROztahowák stále ništa.. tak jako newm jestli ze mě dělaj debila nebo sou debili oni! ..
Takže až tak LUCKY DAY sem neměla:'( ..furrt se neozval a roztahovák nic:D ODjeb.. Ale z těch vlasů mám radost!!
Jinak néwm.. tendle týden chcu chodit ven! Poslední týden tak to musim rozjet! XD .. ..ajo.. už sem podomlouvaná neoficialně:D
A NAFOTIM FOTKY!!! XD ..Aách.. u mě velice otřepaná fráze:D ..ALE FUCKT!
končim.. neni co psát, ale je toho hodně co dělat:D
JInák.. kdo si všiml že sem tu zveřejnila dvě svý starý fotky? Hm? KDO?:D:D
zannyCORE_

DO you wanna battle with me??

23. srpna 2009 v 20:11 | zannyCore_™
TAk mi dochází, že všichni co sem měla za skvělé přátelé nejsou ani mými kámoši.. ... Včera za mnou přišly moje tři "bf" .. Máti řvala, ptž bylo nějak půl desátý večer..
JÁ zrovna byla s košem, pršelo a tak sem měla kapucu XD.. (z části i kvůli těm vlasům)..
přišly, nervomocí chtěly vidět ty vlasy.. byly neodbytný.. a já měla nervy.. SEROU MĚ!
Aww.. neukázala sem jim je.. a kecy typu "ty víš že se ti nebudem smát.. vždycky ti všechno ukážem ..a ty?" .. právě proto, že vim že se mi smát budou sem jim to neukázala!
Nejlepší.. s jednou z nich sem si včera dopoledne byla kupovat (právě tu) barvu..
A když sem se jí zeptala na dnešní/včerejší plány.. odpověděla že de s holkama na akci.. akce, která se u nás pořádá jednou za rok.. trvá tři dny, včera to byl poslední den.. a né že by se zeptala jetli nechci jít taky, zas jako stará dobrá nerozlučná čtverka..
přitom věděla že budu trčet doma..
ASi předevčírem nám zajeli kočku.. :(( Bobeška..
Díwala sem se na Marley a já... s našima.. píííčo.. ke konci sem se sebrala a nedokoukala sem to.. moc smutný na mě.. prostě sem bulela! :O
..zítra letim k tý kadeřnici na desátou.. Prosiíím..ať to dopadne dobře!! Půjdu v kšiltce (přitom sem je nikdy nenosila.. to sem ale neměla žlutý vlasy!:D) ..
Jinak sem si objednala plakát Kat von D... :)) a zítra snad už KONEČNĚ asi po dvou týdnech přijde ten roztahowák!
A budu si kupovat batoh do school.. ňákej dobrej typ?:) CHci značku.. DC, Dakine, ROXY, Etnies, Adio, Converse, ...víte co myslím:D A škola už za devět dnů.. WOw_ uteklo to rychle na to že to byly mý nejnudnější prázky..
ADIOss...

Žluťásku, žluťásku, ...

22. srpna 2009 v 18:45 | zannyCore_™
:D:D:D Do pííííče_
ponaučení pro mě.. UŽ NIKDY si nebudu barvit vlasy doma! ANo!! JE TO ŽLUTÝ! Víte jak vypadá žlutá? ...celkem pěkná barva.. na trikách, kalhotech, doplňkách, ..prostě skoro na všem, jenom NÉ na vlasech!! :D
Tagže jdu volat kadeřnici! HNED! Ufff... v pondělí v 10 ráno sem objednaná! (..s fotkama nepočítejte:D)
Když sem jí říkala, že mám žlutý vlasy.. hh.. se smála:D a až to uvidí..? Mg!
Ale je to moje záchrana a vlastně jediná naděje mě "zkulturnit":O
Než začne škola tak to musím mít preeč! XD ..
Zítra se hraje fotbal.. a já tam nebudu! Proč? Protože mám žlutou palici!
Kamoš tak na mě ať si je přestřikam na zeleno že v barvách našeho teamu:D ...a nebo na modro, páč v pondělí hraje Baník:D ..no to nee..
Do pondělka se budu "schovávat" a našim řeknu že pro NIKOHO nejsem doma nebo že se koupu:D.. a třeba budu mít v pondělí šťastný den a přijde už ten roztahovák.. vlasy dopadnou víc než dobře.. a kdybych měla fuckt LUCKY DAY tak s emi třeba ozve.. Už mě nebaví se furrt bát jestli mu něco není, jestli není třeba v nemocnici, nebo už dávno zakopanej v hlíně.. (i když to bych se asi dozvěděla mezi prvníma).. <3 a tak prostě jenom doufám že se má dobře a je třeba někde u moře.. tam válí špečky a jenom se zapomněl rozloučit.. a zeptat se jestli nechci suvenýr xD_ LOL.. Nebo v tý svý vysněný vesnici (název sem zapomněla.. je to fakt řiť světa) ..u babičky a dědy..kam se tak moc těšil.. že prý vesnice "která nikdy nespí" .. Aáách.. chtěla bych mu říct .. ty dva slova který nechci psát protože je to zbytečný.. a chytá mě depka.. mám žlutý vlasy, chtěla sem změnu.. ale k lepšímu! Todle je šílený! ..
Zduůř..

FUCKkkkk!!

21. srpna 2009 v 21:00 | zannyCore_™
ALoha <3
jo..sem nasraná.. straššně moc! xP Bawíte se? DO TOHO!
..nachuja!
ROztahovák hádejte co? Přišel? Myslíte si že jo? FAkt ste si jistí? Neřekla bych.. !!!
... ... ...
Zas mám takový pubertální období kdy si připadám hnusná, škaredá, ohavná, ... (tři slova jeden význam?) ..chci změnu! Chtěla sem zajít ke kadeřnici.. melír odrůstá a vypadá to diwně:O.. Tak že bych jako byla zas bloncka.. sem /zatim/ furt.. ale co takhle rezatá? Oranžová? Hnědou nebo černou každopádně NE! ..PRostě viditelná změna! Uvidíme.. asi spíš jo! A co.. přinejhoršim budu vypadat jak debil.. nebylo by to poprvý:)
.. tak si třeba zejtra zajdu koupit barvu na vlasy.. A fuckt mám v plánu FOTKY!! XD ja wim, že kolikrát to tady už bylo..
ANo, taky vás baštim *_*
A dezz.. ;D hh...kapku složitý..není inspirace, není nápad, nic není.. Tgže si hodlám někomu říct:) No.. nabízí se někdo?:D nehlaste se všichni.. neé, já si slušně požádám, poprosím, udělám smutný oči O_o.. UVidíme ... time ... dejte tomu time=)

NOBODY wants to die!

20. srpna 2009 v 21:26 | zannyCore_™
BY´n´LARGE..
vemu to hopem..
poslední dny vůbec nespím.. zaprvý mě bolí uši, zadruhý trpim nespavostí..:O
ZROVNA VČERA.. si tak večer hraju s mobilem, že si roztřídím muzic a udělám složky.. povedlo se! Polovina písniček skončila někde nenávratně v řiti!! Na kara..
..vyslechla sem si přednášku o "ušních bodech" keré když se naruší tak hrozí oslepnutí, ohluchnutí ... apy apy apyy.. xD... ale mě to NEZAJÍMÁ! Vidim? Slyšim? YEa! Tak FUCKujte.. jako jo.. vím moc dobře, že vyloučený to není.. Uši sou citlivý. Ale prostě si to nepřipouštim=)
Tendle týden je ve znamení "rodinnejch výletů".. Aaach.. Užitečně strávenej čas..jako bych neměla nic lepšího, zajimavějšího a záživnějšího na práci .. (neměla:D) :-! ALE! Sem tam je to celkem prdel a bavíme se F A K T dobře.. XDD
TOday mi přišla knížka "Můj přítel Leonard" od Jamese Freye.. tak mám zas co číst:D *yahoo*
..a roztahovák furrt nikde! TAK ho očekávám s otevřenou náručí (..uchem?) zítra.. Grr... nervy pracujou:DD
A asi po dvou třech tejdnech sem si vzpomněla že hrajou Desperate Housewives*inlove* tg se za chvíli půjdu dívat:P
A už toho za napsání moc nestojí.. vlastně celej tenhle článek postrádá smysl.. ale tak co užž..
ByezZz_<3

If you wanna be rich gonna be a bitch!!

18. srpna 2009 v 20:27 | zannyCore_™
WOw!_^^
Lukýno do mě furrt hustí ať jedu do vedlejší vesnice na DRummy že mě zve na brko.. jela bych! MOc! Ale je tu pár ale.. XD
...musela bych bejt brzo doma..
...vůbec to tam neznám XD
...není s kým:O ..sem jediná kerá poslouchá DnB! :(( *why?*a bárbíny nebo hopery brát rači nechci kvůli jejich zdraví:)..
...není odvoz..
Takže to padá.. =( Až u nás bude HORÁK zajdu aspoň na Horkýže Slíže:D YEa_ a včera sme se seznámily s fotografem z X-Maxu.. že prej až budem chtít že nás tam dostane zadáčo:DD hhh...

Dneska sme jeli na bobovku.. jako já posranec ale nakonec sem jela 4krát:P ..a dvakrát z toho sama.. a chyběli dvě sekundy a měla bych dnešní rekord:( Newadíí..
PAk sem si zašla na polikliniku že si nechám píchnout dvě dirky.. nakonec z toho byly tři XD ..prostě mě baví dobrovolně deformovat tělo:P .. Přiznám se! Tentokrát sem se celkem bála.. přece jenom to je výš a chrupavka byla celkem blízko.. nakonec to bylo v klidů a vůbec nebolelo! Fakt ale! ..doma to začlo krvácet!:( .. už v pohodě.. až na tu bolest:( je to zrádný!
Byla sem wenkůů.. Dala sem si dvě "c**s"... CHyběly mi! :]
A vlastně teď už nic.. ke (asi k 3) komentářům v minulým článku se vyjadřovat nebudu... odpověděla sem těm co mě srali:) Mazat je nebudu ať vidíte dnešní debilitu =*
Tě pic u chobotnic!*_*

HEART FAILURE!!

16. srpna 2009 v 21:09 | zannyCore_™
Dnešek za moc nestál..
postahovala sem CD Sixx:A.M. :))
sis sem před chvili objednala manikérku na gelovky XD ..byl to kšeft -ja tam zavolám, ona mi dá zadáčo další nalepovací nehtíky, který jí nepasujou :DD
TOmorrow jdu v sedm (!!!) na odběry, pak snad na bembajs a odpoledne by mohla proběhnout dlouho očekávaná vysněná krabicová akce :OO
Dneska sem se seznámila s dalším vyhuleným týpkem co bydlí pár metrů od naší zahrady XD Fajjný synek tajto:) že prej až zas budu na zahradě ať mám dát vědět, že dáme brkoo:D ->no jasně :DD na zahradě sem byla jednou za tendle rok.. nesnáším to tam! N U D A..
Nic víc vypisovat nemíním, není co.. nehty držej :D stáhla sem QIP Infium a totálně s tím neumim:DD ale tak.. u mě je neschopnost na denním pořádku:)
...zatila peaceéé

R3BELŮ je v málo.. a láska je sobecká děvka!

15. srpna 2009 v 19:25 | zannyCore_™
Zduůř_ :)
..néwm estli to někdo přečte [..po tý fotce to ani nečekám..XD]
..ale tak..
PO dlouhý době sem utrácela svý (fuckt těžce vydělaný..:O) peníze, dýchala "čerstvej" vzduch a byla venku_
Při tý příležitosti sem si.. ehm.. "vypůjčila" (ze zásady nepoužívám slovo KRÁDEŽ_:O ) plakát z FD.. ¨=místní festival.. no coo.. nejsem prvni ani poslední kdo to udělal:) Prostě na zastávce mezi lidma sem šla k lampě a opatrně ho odlepila ..Áno, jistě že se na mě dívali jak na pipinku.. ale co už -z očí jim koukala závist XDD
Koupila sem si nehty.. WoW! Šílenost tajto.. kapku blbě s emi s něma píše, ale naopak skvěle škrábe XD
Šla sem domů a z něčího okna šly slyšet rytmy DnB.. Mmm.. není nic krásnějšího než našlapovat v rytmu Drummů:))
DUŠEMRDY mám skoro dočtený.. ta holka píše a vyjadřuje se jako já.. až na pár detailů, že já neberu drogy, nešoustám za prachy, nečekala sem dítě a pak ho nezabila když sem chtěla odvykat.. Ale jinak bych si s ní určitě rozumněla:)
..A mý zlato je stále nezvěsný..:( KUrwa.. láska je sobecká děvka.. a já ho miluju čímdál tím víc! A potřebuju ho! A on na to všechno sere a hází špínu....

ZAnny_

H O M E.. sweet home?

14. srpna 2009 v 20:05 | zannyCore_™
ČIáo..
tak sem doma.. to sem přece chtěla neé?! Tak proč nejsem spokojená?
CEsta byla zvláčtní.. do kupéčka si k nám přisedla slepá ženská.. koupila si kávu, kelímek chtěla položit na zem a rozlila ho.. všichni sme jí tam začli pomáhat etc..
Chtělo se mi brečet když sem si uvědomila že já sem zdravá.. a mrvím to.. ale zas na něco člověk umřít musí..
Koupila sem si časák T E T O V Á N Í.. Litr mě stál!! :/
Doma sem vybalila, podívala na "drobnosti" co sem dostala od našich.. knížka DUŠEMRDI a Tao Te Ťing .. kofoláčka XDD svíčky..
A pak se stavily holky o kterých začínám pochybovat jestli sou nebo nejsou kamarádky.. Celejch 4o minut básnily o táboru.. jak se bavily, jak se zamilovaly.. a mluvily jakoby jazykem mě cizím..FURT O SOBĚ! A když sem mluvila já... dívaly se na mě jak na někoho z jiný planety..
Stíhám hodně věcí:P lakuju nehty, píšu´, poslouchám a když budu hoodně dobrá tak udělám i dezz_X)
Zas se přežírám! CO to bylo za sliby že až přijedu začínám hladovku?! Kde sou sliby teď?? Od zítřka!! FAKT! SLIBUJU! [..asi sem to potřebovala napsat abych to dodržela..]
A třeba hodím i fotky:) Říkám třeba.. taky třeba pošlou ten roztahowák tak budu roztahovat..
Ehm.. nejspíš bych ty nehty měla ject odlakovat .. XD Neptejte se proč.. okaá, já víc věcí prostě najednou nezvládám:D
YEA! A teď sem našla tu písničku -KONEČNĚ!! Aerosmith - Just Feel Better.. Mmm..

zanny_

And now I´m drunk!!

13. srpna 2009 v 20:54 | zannyCore_™
Hiiii..
roztahovák sem koupila XD Ale to jen tak..
Aww.. Zejtra jedem domů! *yahoo* =D
..asi mě sklenička bílýho vlítla až tak na mozek že sem se smála i kočkám z kalendáře když sem seděla na míse_LOL..
A co jinak.. 3 hoďky v kupéčku .. Lawl.. to zas bude zážitek.. :/ Si pamatuju že s náma kdysi jel jamaan co smrděl jak pražská bageta.. a neuměl anglicky tak se SE MNOU dorozumíval rukama.. pry jestli hraju na kytaru, že on dělá DJe.. zvláštní jaký hovadiny si člověk pamatuje:P
NOoo.. .. sme zašli na oběd.. a ty servírky.. MG! Tak třeba -> dopila sem juice.. jde jedna a zeptá se "ještě džus?" a ja "ne už ne" .. odejde.. přijde druhá a zas "chcete ještě?" a já nervně "NE fakt už ne! Děkuju" ..

WUaáá.. těšim se domů :D Na tu buzeraci, na utírání nádobí a večerku do půl devátý XD JO fakt se těšim i za tuhle cenu!! Budu dýchat vzduch s mýma oblíbencema .. sem tam něco popíjet, počadit, pokuřovat, ...jo, to je MŮJ ideální život! VYhovuje mi to tak!
Je to skvělý.. ten pocit že se někam vracíte k lidem, o kterejch si myslíte že vás maj aspoň trošku rádi je prostě božskej..
i když nemůžu říct že sem momentálně šťastná a se sebou spokojená¨..
Pro něho je to v "klidu" a jeho nekompetence (slovo, který mi furt dělá problém vyslovit a pobrat jeho význam XD) mě nasírá čímdál tím víc!
Já wím že mě málokdo dokáže pochopit, nedivím se že je to tak složitý když sebe nechápu pomalu ani .. ale tak co už..
Zítra se ozvu - Z DOMOVA!

Need you so much somehow.. I can´t forget you!

12. srpna 2009 v 20:26 | zannyCore_™
HI_
...prej sem hodné dítě XD FAqt!
..dnešek byl ve znamení východskejch obchodníků:P A ve stánku na mě smutně koukal Bob na tričku.. já ho prostě musela vzít:D a to samý s Guevarou.. no nemohla sem to tam nechat napospas někomu, kdo ani nevěděl, že existoval někdo jako Bob Marley (ano, vietnamští obchodníci v tomhle vzdělaní nejsou!)..a nebo řikali Guevarovi "Džara" XD Mg!
Byl tam dobrý prodavač ->líbila sem se mu:DD [..aspoň někomu..] A všude prodávali kartóny cigaret!! *pokušení!* ...

Co říct.. ani nevím jestli je moje láska v pořádku když sem tak daleko a on prostě není nikde! IcQ, libko, ..NIKDE! NIC! :/ *strach* ..taky neéwm co to bylo za kecy že zamilovaní lidi sou šťastní lidi.. já sem zamilovaná! ALE šťastná nejsem! A už kurwa dlouho sem nebyla.. a ještě dýl ani nebudu..
Hodlám si koupit roztahovák! Na Aukru!:P Krásnej.. bílo-duhovej.. *inlove* 8mm..
rozhovor:
mommy: "..ale nebudeš si to ucho už roztahovat že ne?!"
me: "ne! Vždyť to je stejnej rozměr jako mám teď"
...bla bla blaaa...:D:D Kapku sem to obkecala.. ale dyž von je faqt krásnej a já ho prostě chci! I svý peníze za to dám:)
A už ani nemá cenu říkat že ste úžasní a že vás miluju.. vy to víte, máte rádi a proto sem chodíte:P (jo, to bylo namyšlený!XD)
Čžést..=)

RASTA mánie v Chomutově?! :((

10. srpna 2009 v 22:08 | zannyCore_™
Sejlut *_*
Sis´ vzali dneska na vejšku_XD !! *HAppy*
V pátek jedem domů.. WoHoó! :DD
Dneska sme byli v Chomutově.. ... sme prošli námko.. a nějaký ty uličky.. NEzachápete! V takový díře.. byl totální rastafariánskej shop! ..a já jenom "aaach.." NEŠLI SME TAM!! *CRY*
Prostě malilinká výloha a tam..
  • roztahováky v rasta barvách
  • deka s BOBEM Marleym!
  • plaácky (oka, ty sou u nás taky.. XD)
Ale mi kurwa řekněte, kde já U NÁS seženu deku nebo roztahováky?! Poslední stánek s roztahovákama mi zavřeli! ZMrdi!!
Čím dál tím víc chcu tattoe ... nebo pierc.. nebo si toužím aspoň roztáhnout ucho! [ZAS] ..
Svý budoucí povolání mám jasný = tatérka!! :DD Mít vlastní salón, tetovat lidi, ...to je prostě božskej job! Udělám si Střední uměleckou a pak ..? Se uvidí=) YEa_ všécko vidím růžově (Bleeh.. změna-> v rasta barvách?:D) ..já vím že hodně věcí nikdy nevýjde.. obzvlášť mně.. ale já sem teenager XD Mám v popisu práce bejt naivní a všechno zlehčovat;D ... hh...
DObrou noc wám všem_XD¨
zannyCore
BTW: Došlo vám že ste náprosto šílení?!:D:D Ta návštěvnost a komentáře.. Né jako.. ne třeba přehánět.. XD Pokračujte, pokračujte, ...

Nejsem zvyklá na šťastný konce

9. srpna 2009 v 17:24 | zannyCore_™
HI all_
dneska toho moc není..
Jenom mám prosbu.. kdyby někdo z vás věděl, jak se menuje písnička od Aerosmith (NENÍ TO TA Z AMRAGEDDONU!) ... v klipu je holka s klukem, maj autonehodu, ta holka má samý problémy, uteče z domova za tím synkem, ten kluk zemře když je srazí auto.. pak jí domů za mámou přivede policie a skončí to happyendem:D je celkem stará:) .. Dík moc..
Dost mě tlačí čas, tak je to pro dnešek všecko XD

Muzic or noize?

8. srpna 2009 v 17:01 | zannyCore_™
Hiii
Pry že dneska pojedem na "vylet" .. Take kulo XD Do Německa na východ sme jeli.. YEa! A nakupování s emi jako vylet nezdá.. :O Ale dobree.. však nestěžuju si!:D Na co taky.. mám brýle, CD a časák..:) Německej XD (a Německy toho moc neumim.. učim se dva roky a ty hodiny sou.. ehm.. no prostě nedá se tomu říkat učení!) ale o text nejde.. o obrázky jako každýmu malýmu dítěti XD ALe hele jako! To je TATTOO SCOUT! ... tgže abyste si nemysleli..
To CD.. sháněla sem Boba.. hovno! Taák Gary D. TECHNO ... 2 cédla + jeden megamix.. Jakožee.. XD Znáte techno ni_?:) Tak asi víte že po nějakejch minutách z toho člověk začne jebat..:DD
A NIKDY nepomlouvejte německý prodavačky když před něma stojíte.. aspoň ne blízko hranic:D Tam byla totiž jedna, co měla patku, černý barevně promelírovaný vlasy a černý linky..a já tak provokativně na ségru "čekuj, ona je emoóó" a ségra "nojoo.. těžký emo tohle" a ta prodavačka celou dobu nic.. až když sme platili tak si potichu začla počítat centy "šest, sedm, osm, devět.." a ja take čočky! A vona pak v klidu "Děkuju, nashledanou.." a ja jenom čuměla.. a na další lidi pak "Guten Tag" :D Tak sem nenápadně zdrhla jak nejvěčí kravka..:DD

Včéra sem nenapsala páč sme přijeli pozdě z grilovačky a ještě sem se stihla pohádat s kámošem tak sem fakt neměla náladu se tu ještě vypisovat.. navíc sem byla ospalá :D A dozvěděla sem se, že prej záměrně hladovím.. (to mi připomíná že si jdu sežrat ten TIC TAC co leží vedle mě:D) ...ale teš take kulo.. né, ja začnu hladovět až se vrátím domů:) Však už jednou se mi to podařilo.. ale néwm co to bylo za zkrat že sem zas začla žrát jak prase:/
Okaá no.. snad se z toho Adámek vyspal a omluví se_ XD Já se neomlouvám! NIKDY!! A navíc to včera nebyla moje chyba.. tak ať se snaží, parchant.. Vlastně já o něm vždycky tak nějak říkala že je hajzl:D Ale fajný hajzl to byl..
Aww.. a dneska začla sis hustit do mě jak sem byla u Médiho že jestli vim o tom že sem "pod zákonem" apy apy apyy.. a že teda on už není ale že já jo.. Smála sem se:D MOC! A prý jestli spolu chodíme.. a ja že ne:( *vduchu kéžby* Tak sem se zas dostala do pičovní náladky..
A sem nucena změnit dess tgže jdu na to.. XD I tak je to na mě až moc dlouhý..
zannyCore_™

I wish look into your eyes and tell you "I LOVE YOU!"..

6. srpna 2009 v 19:32 | zannyCore_™
Heéy!
Dneska sme sjeli do Skopčákova..:) Do Selbu.. Víte ne? Německo.. Na nákupy. Jo, něco málo mám..:D hh, prej "málo".. A nezachápete! ANI JEDNO černý triko sem si nekoupila!:DD Samý barevný.. a vlastně to sou tílka.. Mg!! XD + boty.. leopardí converse.. *inlove* a botasky Kappy.. pak leopardí tašku :D pierc do pupíku s písmenem, kerej si dám do ucha páč nemám v plánu si dělat díru do břicha:P (jedna stačí) a spoustu hovadin v obchodě "Tdi" (ten název s emi straššně líbí.. i ta taška kerou sme tam dostali XD Ne! Vůbec nejsem úchylná a vysazená na medvědy=(... ) ..něco jako "Vše za 3o Kč" :P
Pak tam měli krásný zapalovače a pouzdra na cíga.. Takový s Guevarou nebo s trávkou..
Ne-nee!:D:D:D
A v Mc´u sme zrobili pár menčích trapasů.. No joo.. :[ Klídeek, dyť celá moje familka je jeden velkej trapas :O XD
HERE sem hodila some photos... Né svejch:)
A vlastně se neděje nic záživnýho.. nebo aspoň né tak aby to stálo za námahu mejch prstů psát to tady:/ ..Héjj a poslechněte si Nikkiho Sixxe ! Viz článkem níž:DD Okaá_ Loučim se pro pár nastávajících hours..
Zaán

I´m a boss! L O S E R!!

5. srpna 2009 v 11:37 | zannyCore_™
Zláta_ <3
ja wim, že sem vám nakecala že přednastavím fotky, že se ještě stavim, apy apy apyy.. ...Ale věřte mi -nešlo to.. Vyšla mi asi 1 fotka z dvaceti..
V pondělí sem přišla pozdě domů.. XD A pak sem se musela sbalit a na comp už sem neměla ani sílu ani náladu;D.. vlastně ironie že celou dobu co sem byla venku sem mluvila o něm, že ho potřebuju vidět než odjedu abych si ujasnila svý pocity .. a když sem měla jít domů a rozešla sem se s kámoškou tak mi volala ať se okamžitě vrátim že stojí na přechodě :DD Tak sem šla znova za ní.. a on "je to ***?" a furt na mě volal mý jméno a já se otočila a hodila velice "překvapený" výraz "Jéé..čau?:D" a on furt s kámošem na mě volali a ja "joojoo, mějte se:)" ..
Tgžeé mý pocity sou ujasněný.. MILUJU HO!:/ ..
Eh.. včéra.. 4 hodiny ve vlaku.. z KA do Práhy.. stavili sme se do Mc´u.. vlastně McBike jak sem se sekla ve vlaku XD byl tam krásný dredař.. s tunýlkem.. a pak další takový vyhulený gzicht s roztáhovakem..*inlove*.. AwwW! a pak cca 2 hoďky v autě bez klimatizace do Prdelovic..tak sem to zaspala ;D Ale nad mý očekávání je to zatím pohoda..
Zítra jedem do Deutschlandu.. shopping, etc.. vlastně spíš jenom shopping :P.. Wuaá.. tam se těšim;)
Děkujů za komenty.. za návštěvnost a za pochopení mý neschopnosti_ XD piízZzz..
zannyCore_™

FREEDOM is not free!

3. srpna 2009 v 11:27 | zannyCore_™
Čůůšte^_^

Včera no.. včerejší noc jakože byla zvláštní_? O_o Vůbec sem nemohla usnout (Okaá, nebudu pít kávu víc jak dvakrát denně:/) a tak sem si v jednu ránu vzala Memento a četla.. pak sem vzpomínala na školu.. na lyžák XD .. a pak na něj.. Usla sem po třetí..:(
Ráno sem se vzbudila o půl sedmý.. Tak sem vstala, namalovala se a začla sem uklízet skříň XD Chápete?! Normálně spim do jedný a dneska prostě vstanu o půl sedmý -DOBROVOLNĚ! :P
Sem všechno vyházela ven.. :O "málo" toho bylo na zemi.. No joo.. vy máte ve skříních kostlivce a já.. já tam mám bordel;) A zkuste napsat že ho tam máte taky.. todleto je něco neuvěřtelnýho=D
Zítra jedu k bábince do "velký" vesnice dvě hodiny od Prahy.. Fakt se těšim:O ..
Neé, nebojte má comp_ :* Celej zítřek budu ve vlaku tgže bych mohla přednastavit nějaký ty fotky.. vlastně mám zatim jenom jednu a ani ta se mi nelíbí XD Tak ne.. nebo névim.. Uvidíme;D
Jo a to víte že mám jeden nenápadnej malililinkej krásňoučkej dredík?! XD Už jo..
Foťák.. Obrázek “http://fc24.deviantart.com/fs28/f/2008/054/0/6/Camera_Flash__Animated_Avatar_by_VanillaStar00.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Aách.. Kapitola sama o sobě XD NE NEJEDE!!! (Jak..překvapivé?!) Smůla, bude pičková kvalita z mobilu..
Dobre zlatka ja se nenápadně pomalu vypařim, nafotim fotky, za pár hodin se půjdu "naposled" nadýchat našeho znečištěného ovzduší a pak se půjdu balit:(( *help* Pak se vrátim, oběhnu vás, etc etc etc..=)
zannyna_
KLIK na cč <3
 
 

Reklama