Srpen 2009

If I can't dance!!

30. srpna 2009 v 20:31 | zannyCore_™ |  deník
PEACE^^ ...
batoh sem koupila:P ..krásnej! VOLCOM -> ..HERE.. WOw_ miluju hoo! Ve Snowbitch v OvaCITY<3 .. a ti prodavači.. samej tunelář.. a já na sebe byla pyšná že sem jedna z nich XDD ..
Nic se nedějee..
Nic..
...fakt nic!
VŮBEC NIC!!
:DD ..byla sem wenku.. koupily sme kýbl popcornu :D ..už ho nechci ani vidět!=DD
Pozítří school<3 ..no.. bez komentáře!!
A héjj.. včera sem se podruhý divala na St. Trinian's [Holky z naší školky] ..nejlepší fillm! Hodim sem z něho písničky.. :))
..a mám kapku zmatek :( :// Néwim.. jako zamilovaná sem.. ale hodně se mi líbí jiný.. asi to je tím že víc jak měsíc o něm nic nevim.. a ten druhej mi píše "jak sem krásná" že "vypadám jak princezna co má styl" ..není to krásný? Áaach.. a je fajn..a pravý JEHO pravý opak.. :O
Musim si to vyřešit.. a jinak.. až začne škola.. asi tu toho moc nebude:( To víte, bude to pro mě důležitej ročník a ja nechci zmrvit výzo jak posledně;D ..:D:D
..dobrou_=P

Imodium + Cocotte Minute

30. srpna 2009 v 20:25 | zannyCore_™ |  Music
- Imodium - Dostavníky

Cocotte Minute - 1-2-3 VPŘED!

Chapeaumelon - Nonchalant

28. srpna 2009 v 14:40 | zannyCore_™ |  Music
Mi kámoš poslal 15-ti minutový bmx video:D a tam byla ta písnička!:O WOw_!!

AGAIN AGAIN and AGAIN!!

28. srpna 2009 v 14:39 | zannyCore_™ |  deník
MÁte
mě tu! XD ..sem jenom jenom vaše!!o_O
Z úterka na středu sem spala u Žemle.. ;D Byly sme zas pohromadě..naše stará nezničitelná čtverka! Fájjně bylo.. spát sme šly v 6:16 ..Aww.. ://
Tééda.. ve středu sem pak řišla domů a šla ven..:D:D PŘišla sem před šestou a o půl devátý padla únavou..
Čtvrtek.. šla sem ke kadeřnici.. XDD (zas?!O_o) a nechala si připlíst fijalový pramínky:D SEXYY!!:P´A pak šla na louku.. Hookahřily sme:)) ..
A today jedu do OvaCity koupit batoh do školy..:OO school.. blíží se!!
ROZTAHOVÁK!! LIDI! Nezachápete! PŘIŠEL! ..a už ho mám protáhlej!.. ale máti má problém s mým uchem.. že prej to mám zatáhnout.. NE! NECHCI! NEMŮŽU! Nejsem to já bez něho chápete?:( Už jednou sem to "částečně" zatáhla a prostě byla sem.. tuctová.. jako každej druhej! ASpoň něco mě dělá zvláštní a můžu patřit do skupiny tunelářů!:).. Budu si za nim stát!!
Ták widíte že sem byla fuckt vytížená a čas na psaní se nenašel_;D
zannyCORE_

LAUGH!!

27. srpna 2009 v 21:31 | zannyCore_™
ZLáta_:)) zejtra zrána napíšu článek, teďkonc fuckt nemám čas ani psát, ani obíhat_:( Jenom abyste věděli že stále přežívám;DD

SEXY, not trashy!!

24. srpna 2009 v 20:49 | zannyCore_™ |  deník
ALoha
:P
héjj.. vlasy dopadly doost dobře! Rozloučila sem se s blond.. teda s tou žlutou XD ..a mám je ořiškově hnědý.. i když.. pár jedinců tomu říká "zrz" ..VŮBEC!:D:D KRásný to je! A konečně můžu vyjít na ulici!! *Yahoo*
ROztahowák stále ništa.. tak jako newm jestli ze mě dělaj debila nebo sou debili oni! ..
Takže až tak LUCKY DAY sem neměla:'( ..furrt se neozval a roztahovák nic:D ODjeb.. Ale z těch vlasů mám radost!!
Jinak néwm.. tendle týden chcu chodit ven! Poslední týden tak to musim rozjet! XD .. ..ajo.. už sem podomlouvaná neoficialně:D
A NAFOTIM FOTKY!!! XD ..Aách.. u mě velice otřepaná fráze:D ..ALE FUCKT!
končim.. neni co psát, ale je toho hodně co dělat:D
JInák.. kdo si všiml že sem tu zveřejnila dvě svý starý fotky? Hm? KDO?:D:D
zannyCORE_

DO you wanna battle with me??

23. srpna 2009 v 20:11 | zannyCore_™ |  deník
TAk mi dochází, že všichni co sem měla za skvělé přátelé nejsou ani mými kámoši.. ... Včera za mnou přišly moje tři "bf" .. Máti řvala, ptž bylo nějak půl desátý večer..
JÁ zrovna byla s košem, pršelo a tak sem měla kapucu XD.. (z části i kvůli těm vlasům)..
přišly, nervomocí chtěly vidět ty vlasy.. byly neodbytný.. a já měla nervy.. SEROU MĚ!
Aww.. neukázala sem jim je.. a kecy typu "ty víš že se ti nebudem smát.. vždycky ti všechno ukážem ..a ty?" .. právě proto, že vim že se mi smát budou sem jim to neukázala!
Nejlepší.. s jednou z nich sem si včera dopoledne byla kupovat (právě tu) barvu..
A když sem se jí zeptala na dnešní/včerejší plány.. odpověděla že de s holkama na akci.. akce, která se u nás pořádá jednou za rok.. trvá tři dny, včera to byl poslední den.. a né že by se zeptala jetli nechci jít taky, zas jako stará dobrá nerozlučná čtverka..
přitom věděla že budu trčet doma..
ASi předevčírem nám zajeli kočku.. :(( Bobeška..
Díwala sem se na Marley a já... s našima.. píííčo.. ke konci sem se sebrala a nedokoukala sem to.. moc smutný na mě.. prostě sem bulela! :O
..zítra letim k tý kadeřnici na desátou.. Prosiíím..ať to dopadne dobře!! Půjdu v kšiltce (přitom sem je nikdy nenosila.. to sem ale neměla žlutý vlasy!:D) ..
Jinak sem si objednala plakát Kat von D... :)) a zítra snad už KONEČNĚ asi po dvou týdnech přijde ten roztahowák!
A budu si kupovat batoh do school.. ňákej dobrej typ?:) CHci značku.. DC, Dakine, ROXY, Etnies, Adio, Converse, ...víte co myslím:D A škola už za devět dnů.. WOw_ uteklo to rychle na to že to byly mý nejnudnější prázky..
ADIOss...

#o.4 Kat von D

23. srpna 2009 v 15:52 | zannyCore_™ |  Kat Von D
COPY ONLY WITH SOURCE !!

# o.1 Trace Cyrus

23. srpna 2009 v 15:40 | zannyCore_™ |  Trace CYRUS
COPY ONLY WITH SOURCE !! Wrr..

Žluťásku, žluťásku, ...

22. srpna 2009 v 18:45 | zannyCore_™ |  deník
:D:D:D Do pííííče_
ponaučení pro mě.. UŽ NIKDY si nebudu barvit vlasy doma! ANo!! JE TO ŽLUTÝ! Víte jak vypadá žlutá? ...celkem pěkná barva.. na trikách, kalhotech, doplňkách, ..prostě skoro na všem, jenom NÉ na vlasech!! :D
Tagže jdu volat kadeřnici! HNED! Ufff... v pondělí v 10 ráno sem objednaná! (..s fotkama nepočítejte:D)
Když sem jí říkala, že mám žlutý vlasy.. hh.. se smála:D a až to uvidí..? Mg!
Ale je to moje záchrana a vlastně jediná naděje mě "zkulturnit":O
Než začne škola tak to musím mít preeč! XD ..
Zítra se hraje fotbal.. a já tam nebudu! Proč? Protože mám žlutou palici!
Kamoš tak na mě ať si je přestřikam na zeleno že v barvách našeho teamu:D ...a nebo na modro, páč v pondělí hraje Baník:D ..no to nee..
Do pondělka se budu "schovávat" a našim řeknu že pro NIKOHO nejsem doma nebo že se koupu:D.. a třeba budu mít v pondělí šťastný den a přijde už ten roztahovák.. vlasy dopadnou víc než dobře.. a kdybych měla fuckt LUCKY DAY tak s emi třeba ozve.. Už mě nebaví se furrt bát jestli mu něco není, jestli není třeba v nemocnici, nebo už dávno zakopanej v hlíně.. (i když to bych se asi dozvěděla mezi prvníma).. <3 a tak prostě jenom doufám že se má dobře a je třeba někde u moře.. tam válí špečky a jenom se zapomněl rozloučit.. a zeptat se jestli nechci suvenýr xD_ LOL.. Nebo v tý svý vysněný vesnici (název sem zapomněla.. je to fakt řiť světa) ..u babičky a dědy..kam se tak moc těšil.. že prý vesnice "která nikdy nespí" .. Aáách.. chtěla bych mu říct .. ty dva slova který nechci psát protože je to zbytečný.. a chytá mě depka.. mám žlutý vlasy, chtěla sem změnu.. ale k lepšímu! Todle je šílený! ..
Zduůř..

FUCKkkkk!!

21. srpna 2009 v 21:00 | zannyCore_™ |  deník
ALoha <3
jo..sem nasraná.. straššně moc! xP Bawíte se? DO TOHO!
..nachuja!
ROztahovák hádejte co? Přišel? Myslíte si že jo? FAkt ste si jistí? Neřekla bych.. !!!
... ... ...
Zas mám takový pubertální období kdy si připadám hnusná, škaredá, ohavná, ... (tři slova jeden význam?) ..chci změnu! Chtěla sem zajít ke kadeřnici.. melír odrůstá a vypadá to diwně:O.. Tak že bych jako byla zas bloncka.. sem /zatim/ furt.. ale co takhle rezatá? Oranžová? Hnědou nebo černou každopádně NE! ..PRostě viditelná změna! Uvidíme.. asi spíš jo! A co.. přinejhoršim budu vypadat jak debil.. nebylo by to poprvý:)
.. tak si třeba zejtra zajdu koupit barvu na vlasy.. A fuckt mám v plánu FOTKY!! XD ja wim, že kolikrát to tady už bylo..
ANo, taky vás baštim *_*
A dezz.. ;D hh...kapku složitý..není inspirace, není nápad, nic není.. Tgže si hodlám někomu říct:) No.. nabízí se někdo?:D nehlaste se všichni.. neé, já si slušně požádám, poprosím, udělám smutný oči O_o.. UVidíme ... time ... dejte tomu time=)

NOBODY wants to die!

20. srpna 2009 v 21:26 | zannyCore_™ |  deník
BY´n´LARGE..
vemu to hopem..
poslední dny vůbec nespím.. zaprvý mě bolí uši, zadruhý trpim nespavostí..:O
ZROVNA VČERA.. si tak večer hraju s mobilem, že si roztřídím muzic a udělám složky.. povedlo se! Polovina písniček skončila někde nenávratně v řiti!! Na kara..
..vyslechla sem si přednášku o "ušních bodech" keré když se naruší tak hrozí oslepnutí, ohluchnutí ... apy apy apyy.. xD... ale mě to NEZAJÍMÁ! Vidim? Slyšim? YEa! Tak FUCKujte.. jako jo.. vím moc dobře, že vyloučený to není.. Uši sou citlivý. Ale prostě si to nepřipouštim=)
Tendle týden je ve znamení "rodinnejch výletů".. Aaach.. Užitečně strávenej čas..jako bych neměla nic lepšího, zajimavějšího a záživnějšího na práci .. (neměla:D) :-! ALE! Sem tam je to celkem prdel a bavíme se F A K T dobře.. XDD
TOday mi přišla knížka "Můj přítel Leonard" od Jamese Freye.. tak mám zas co číst:D *yahoo*
..a roztahovák furrt nikde! TAK ho očekávám s otevřenou náručí (..uchem?) zítra.. Grr... nervy pracujou:DD
A asi po dvou třech tejdnech sem si vzpomněla že hrajou Desperate Housewives*inlove* tg se za chvíli půjdu dívat:P
A už toho za napsání moc nestojí.. vlastně celej tenhle článek postrádá smysl.. ale tak co užž..
ByezZz_<3

If you wanna be rich gonna be a bitch!!

18. srpna 2009 v 20:27 | zannyCore_™ |  deník
WOw!_^^
Lukýno do mě furrt hustí ať jedu do vedlejší vesnice na DRummy že mě zve na brko.. jela bych! MOc! Ale je tu pár ale.. XD
...musela bych bejt brzo doma..
...vůbec to tam neznám XD
...není s kým:O ..sem jediná kerá poslouchá DnB! :(( *why?*a bárbíny nebo hopery brát rači nechci kvůli jejich zdraví:)..
...není odvoz..
Takže to padá.. =( Až u nás bude HORÁK zajdu aspoň na Horkýže Slíže:D YEa_ a včera sme se seznámily s fotografem z X-Maxu.. že prej až budem chtít že nás tam dostane zadáčo:DD hhh...

Dneska sme jeli na bobovku.. jako já posranec ale nakonec sem jela 4krát:P ..a dvakrát z toho sama.. a chyběli dvě sekundy a měla bych dnešní rekord:( Newadíí..
PAk sem si zašla na polikliniku že si nechám píchnout dvě dirky.. nakonec z toho byly tři XD ..prostě mě baví dobrovolně deformovat tělo:P .. Přiznám se! Tentokrát sem se celkem bála.. přece jenom to je výš a chrupavka byla celkem blízko.. nakonec to bylo v klidů a vůbec nebolelo! Fakt ale! ..doma to začlo krvácet!:( .. už v pohodě.. až na tu bolest:( je to zrádný!
Byla sem wenkůů.. Dala sem si dvě "c**s"... CHyběly mi! :]
A vlastně teď už nic.. ke (asi k 3) komentářům v minulým článku se vyjadřovat nebudu... odpověděla sem těm co mě srali:) Mazat je nebudu ať vidíte dnešní debilitu =*
Tě pic u chobotnic!*_*

#o.3 -My lovely ears!!

18. srpna 2009 v 19:59 | zannyCore_™ |  fotky
Ty ušiska naprosto miluju! XD .. to vlevo je pravý, vpravo je levý:DD
btw_ dneska sem si nechla píchnout ty dvě stříbrný a tu kytku.. tgže uši mám červený a ty gule sou moc velký:)

#o.2 very very oldiess...

18. srpna 2009 v 19:42 | zannyCore_™ |  fotky
Fotky z minulýho roku.. ješče bruneta..

HEART FAILURE!!

16. srpna 2009 v 21:09 | zannyCore_™ |  deník
Dnešek za moc nestál..
postahovala sem CD Sixx:A.M. :))
sis sem před chvili objednala manikérku na gelovky XD ..byl to kšeft -ja tam zavolám, ona mi dá zadáčo další nalepovací nehtíky, který jí nepasujou :DD
TOmorrow jdu v sedm (!!!) na odběry, pak snad na bembajs a odpoledne by mohla proběhnout dlouho očekávaná vysněná krabicová akce :OO
Dneska sem se seznámila s dalším vyhuleným týpkem co bydlí pár metrů od naší zahrady XD Fajjný synek tajto:) že prej až zas budu na zahradě ať mám dát vědět, že dáme brkoo:D ->no jasně :DD na zahradě sem byla jednou za tendle rok.. nesnáším to tam! N U D A..
Nic víc vypisovat nemíním, není co.. nehty držej :D stáhla sem QIP Infium a totálně s tím neumim:DD ale tak.. u mě je neschopnost na denním pořádku:)
...zatila peaceéé

R3BELŮ je v málo.. a láska je sobecká děvka!

15. srpna 2009 v 19:25 | zannyCore_™ |  deník
Zduůř_ :)
..néwm estli to někdo přečte [..po tý fotce to ani nečekám..XD]
..ale tak..
PO dlouhý době sem utrácela svý (fuckt těžce vydělaný..:O) peníze, dýchala "čerstvej" vzduch a byla venku_
Při tý příležitosti sem si.. ehm.. "vypůjčila" (ze zásady nepoužívám slovo KRÁDEŽ_:O ) plakát z FD.. ¨=místní festival.. no coo.. nejsem prvni ani poslední kdo to udělal:) Prostě na zastávce mezi lidma sem šla k lampě a opatrně ho odlepila ..Áno, jistě že se na mě dívali jak na pipinku.. ale co už -z očí jim koukala závist XDD
Koupila sem si nehty.. WoW! Šílenost tajto.. kapku blbě s emi s něma píše, ale naopak skvěle škrábe XD
Šla sem domů a z něčího okna šly slyšet rytmy DnB.. Mmm.. není nic krásnějšího než našlapovat v rytmu Drummů:))
DUŠEMRDY mám skoro dočtený.. ta holka píše a vyjadřuje se jako já.. až na pár detailů, že já neberu drogy, nešoustám za prachy, nečekala sem dítě a pak ho nezabila když sem chtěla odvykat.. Ale jinak bych si s ní určitě rozumněla:)
..A mý zlato je stále nezvěsný..:( KUrwa.. láska je sobecká děvka.. a já ho miluju čímdál tím víc! A potřebuju ho! A on na to všechno sere a hází špínu....

ZAnny_

# o.1- one GUEVARA pic..

15. srpna 2009 v 18:41 | zannyCore_™ |  fotky
IDENTITA odhalena! YEa_ všimla sem si že už nepíšete tolik jak dřív a návštěvnost taky klesla.. okaá, teď tu nebude chodit už vůbec nikdo:) ..ss klidem, chápu vás..XD

Arakain

15. srpna 2009 v 18:33 | zannyCore_™ |  Music
Já český fuckt moc ráda nemám XD Ale todle.. *inlove* to přestě nejde přeslechnout!

->Vzít čas na splátky

H O M E.. sweet home?

14. srpna 2009 v 20:05 | zannyCore_™ |  deník
ČIáo..
tak sem doma.. to sem přece chtěla neé?! Tak proč nejsem spokojená?
CEsta byla zvláčtní.. do kupéčka si k nám přisedla slepá ženská.. koupila si kávu, kelímek chtěla položit na zem a rozlila ho.. všichni sme jí tam začli pomáhat etc..
Chtělo se mi brečet když sem si uvědomila že já sem zdravá.. a mrvím to.. ale zas na něco člověk umřít musí..
Koupila sem si časák T E T O V Á N Í.. Litr mě stál!! :/
Doma sem vybalila, podívala na "drobnosti" co sem dostala od našich.. knížka DUŠEMRDI a Tao Te Ťing .. kofoláčka XDD svíčky..
A pak se stavily holky o kterých začínám pochybovat jestli sou nebo nejsou kamarádky.. Celejch 4o minut básnily o táboru.. jak se bavily, jak se zamilovaly.. a mluvily jakoby jazykem mě cizím..FURT O SOBĚ! A když sem mluvila já... dívaly se na mě jak na někoho z jiný planety..
Stíhám hodně věcí:P lakuju nehty, píšu´, poslouchám a když budu hoodně dobrá tak udělám i dezz_X)
Zas se přežírám! CO to bylo za sliby že až přijedu začínám hladovku?! Kde sou sliby teď?? Od zítřka!! FAKT! SLIBUJU! [..asi sem to potřebovala napsat abych to dodržela..]
A třeba hodím i fotky:) Říkám třeba.. taky třeba pošlou ten roztahowák tak budu roztahovat..
Ehm.. nejspíš bych ty nehty měla ject odlakovat .. XD Neptejte se proč.. okaá, já víc věcí prostě najednou nezvládám:D
YEA! A teď sem našla tu písničku -KONEČNĚ!! Aerosmith - Just Feel Better.. Mmm..

zanny_